Real Hipermarketleri Konya Mağazası


Yazdır Tavsiye Et
Real Hipermarketleri Konya Mağazası
Yetkili Kişi :
Telefon : 0 332 265 10 00
Fax : -
Web Adresi : http://www.real.com.tr
il : Konya
ilçe : Selçuklu
Adres : M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi Sille Parsana Mah. Doç. Dr. Halil Ürün Cad. Yeni Otogar Yanı 42070 Selçuklu / KONYA
Faaliyet Alanı : Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Merkezi

Real Hipermarketleri Konya Mağazası Hakkında

real,- Hipermarketleri
Avrupa'nın en büyük perakende şirketlerinden Metro Group bünyesinde bulunan real,- Hipermarketler Zinciri, dünyanın farklı noktalarına aynı hizmet kalitesini taşıma ilkesiyle, Almanya, Polonya, Rusya, Romanya, Ukrayna, ve Türkiye'de hizmet veriyor. real,- yeni yatırımla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

real,- müşteri ilişkileri servisinden, nakit para otamatlarına , bedensel engelliler ve sağlık sorunu olanlar için tekerlekli sandalyeden çocuk bakım odalarına, hayatı kolaylaştıracak her ayrıntıyı önceden düşünerek hizmete dönüştürür. Sunulan hizmetler yalnızca alışverişi değil, hayatı da kolay ve keyifli hale getiriyor. Düzenlediği sosyal kampanyalar ve spor aktiviteleriyle özellikle gençlerin daha eğitimli, sağlıklı ve sosyal bireyler olarak topluma kazandırılmasına destek veriyor.
Gıda ürünlerimizin seçim ve tedariğinde gıda güvenliği çok dikkat ettiğimiz bir önceliktir.
Gıda güvenliğinde "sıfır hatayı" amaçlayan TSE onaylı HACCP Sertifikası, Türkiye'deki hipermarketler arasında ilk real,- de bulunmaktadır.

real,- ulaşım kolaylığı, geniş otoparkları, müşteri ilişkileri bölümünün yanı sıra, iç ve dış mekan yönlendirmeleri, modern iç tasarımı ve sıcak atmosferiyle müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Kaliteli ürünleri çok hesaplı fiyatlarla satışa sunma stratejisi, güler yüzlü ve hızlı servisi, ortalama 9.600 metrekare lik alışveriş alanı, ürünlere kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan hipermarket içi düzenlemeleri ve ekstra hizmetleri ile real,- tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. Yıl içinde gerçekleştirilen çeşitli indirim ve promosyon kampanyalarıyla tüketicilere sürekli avantaj sağlayan real,- kendi markası TİP ürünleriyle de alışverişleri çok daha ekonomik hale getiriyor.

Bir METRO Group kuruluşu olan real,- Hipermarketler Zinciri; Almanya, Polonya, Rusya, Romanya, Ukrayna ve Türkiye'de faaliyet gösteriyor. Türkiye'deki merkez ofisini 1997 yılında İstanbul'da kuran real,- , İstanbul (Kartal, Beylikdüzü, Ümraniye, Fulya, Merter, Bayrampaşa), Ankara (Bilkent ve Etlik), İzmit, Adana, Konya ve Antalya illerinde toplam 12 mağazası ile hizmet veriyor. Tüketiciye kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunan real,- "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hizmet veriyor.

Google Maps Konumu

Real Hipermarketleri Konya Mağazası Görüntüleri

Bu firma için henüz görüntü yüklenmemiş.

Real Hipermarketleri Konya Mağazası Ürünleri

Bu firmanın ürünleri henüz bulunmamaktadır.

Real Hipermarketleri Konya Mağazası İlanları

Bu firmanın henüz ilanı bulunmamaktadır.

Real Hipermarketleri Konya Mağazası Haberleri

Bu firma henüz haber yayımlamamış.
Bu firma toplamda 5316 kez ziyaret edildi.